/Files/images/Рисунок1Директор.jpg

Директор ліцею - Псюрник Микола Михайлович, освіта вища, закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, спеціальність за дипломом учитель фізики. Категорія «Вища». Має державні нагороди та звання: «Відмінник освіти України», «Учитель-методист», «Почесний громадянин Харківського району».

Графік прийому громадян:

щоп ятниці з 15.00 до 17.00

/Files/images/foto_uchiteley/Рисунок1 Чуєнко.jpgЗаступник директора з навчально-виховної роботи по ліцею – Чуєнко Олена Миколаївна, освіта вища, закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, спеціальність за дипломом учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки. «Спеціаліст І категорії»

/Files/images/foto_uchiteley/Рисунок1 лукчнова.jpgЗаступник директора з навчально-виховної роботи по середній школі - Лук‘янова Алла Володимирівна, освіта вища, закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, спеціальність за дипломом учитель української мови та літератури. Категорія вища, учитель-методист. Здобула другу освіту: магістратура Харківського національного педагогічного університету за спеціальністю – управління навчальним закладом.

/Files/images/admnstratsya/Кіданова.jpg Заступник директора з навчально-виховної роботи по початковій школі - Кіданова Олена Вікторівна, освіта вища, закінчила у 2006 році Нікопольське училище Криворізького державного педагогічного університету за спеціальністю "Початкове навчання" і здобула кваліфікацію вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в початкових класах та у 2012 році закінчила Державний вищий навчальний заклад Запорізький національний університет, спеціальність за дипломом "Біологія", здобула кваліфікацію біолога. Викладач біології. Вчитель біології та хімії.

/Files/images/admnstratsya/Колісник НВ.jpg Педагог-організатор - Колісник Надія Василівна, освіта вища, закінчила у 2009 році Київський факультет хореографії Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний Слов"янський університет. Харків" і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Мистецтво" та здобула кваліфікацію бакалавра балетмейстера сучасного танцю, у 2010 році закінчила Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний Слов"янський університет. Харків" і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент організації" та здобула кваліфікацію менеджера-економіста та у 2011 році закінчила Харківський національний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Хореографія" та здобула кваліфікацію вчителя хореографії.

/Files/images/foto_uchiteley/Рисунок1 Кмар.jpgСоціальний-педагог – Комар Вікторія Анатоліївна, освіта вища, закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім.Г.С.Сковороди, спеціальність за дипломом вчитель української мови і літератури середньої школи, «Спеціаліст вищої категорії».

/Files/images/admnstratsya/Білоус.jpg

Заступник директора по господарчій роботі - Білоус Людмила Олександрівна, освіта середня.