Завідуюча бібліотекою Носань О.І., освіта вища, закінчила Харківський педагогічний інститут ім. Г.С.Сковороди, спеціаліст по диплому вчитель біології, категорія фахівець.

/Files/images/2015_rk/bbloteka/фото 035.jpg

Бібліотека Роганського аграрного ліцею заснована в 1976 році, загальна площа 53,42 м2, є читальний зал на 6 посадочних місць об'єднаний з абонементом.

Загальна кількість користувачів 460 чоловік. Основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) на 01.09.2018 р. становить 10150 шт. Фонд підручників на 01.09.2018 р - 8100 шт.

Стан забезпеченості основними підручниками в Роганському аграрному ліцеї Роганської селищної ради Харківського району Харківської області

на 11.09.2018 року

Клас % забезпеченості з фондів ліцею % забезпеченості з фондів інших шкіл Разом
1 Нема надходжень державного замовлення -
2 100% 100%
3 71% 22% 93%
4 79% 5% 84%
Середній % забезпеченості
5 100% 100%
6 100% 100%
7 100% 100%
8 100% 100%
9 100% 100%
Середній % забезпеченості 100% 100%
10 Нема надходжень державного замовлення -
11 100% 100%
Середній % забезпеченості
Разом

Режим роботи

бібліотеки Роганського аграрного ліцею:

бібліотека працює з 8.00 до 16.00;

санітарний день: остання п’ятниця місяця;

вихідний: субота, неділя.

/Files/images/2018_rk/bbloteka/1-b/Фото1397.jpg

14 грудня учні 1-Б класу відвідали шкільну бібліотеку. Бібліотекар разом з членами бібліотечного активу розповіли дітям про роботу бібліотеки, про правила поведінки в бібліотеці, про правила поводження з книгою. Діти відгадували загадки та кросворд, здійснили подорож «книжковим містом.»

/Files/images/2018_rk/Фото1395.jpg

У четверту суботу кожного року відзначається « День пам'яті жертв голодоморів». Ще зберігається шанс засвоїти урок історії не за підручниками, а через безпосередній контакт із живими свідками. Але з кожним днем події голодомору віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому скорботного і трагічного значення. Вшанувати пам'ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а , скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Вшановуючи пам'ять жертв голодоморів в Україні, в бібліотеці закладу горить свічка, виставлено книги та печатні матеріали із яких відвідувачі бібліотеки можуть дізнатися про страшні факти тих часів.

/Files/images/2018_rk/bbloteka/pisemnst/Фото1389.jpg

9 листопада відзначається дві знаменних дати. День української писемності та мови та День Книги рекордів Гіннесса. Бібліотека закладу відзначили ці дві дати інформаційними хвилинками. Члени бібліотечного активу разом з бібліотекарем проінформували п’ятикласників про походження даних свят, Олена Іванівна познайомила учнів з працею Нестора Літописця «Повість временних літ», Ксенія Миколюк, як учасниця конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, розповіла про Міжнародний мовний марафон. Окрім того учні почули про деякі рекорди із книги Гіннесса, розглянули світлини, поділились своїми знаннями про рекорди українських стронгменів.

25 вересня

Вшановуємо пам’ять В. О. Сухомлинського

(до 100-річчя з дня народження українського педагога)

28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.

Праця та творчий спадок В.О.Сухомлинського поширені не лише в Україні, а й за її межами, у зв’язку з чим передбачається відзначення цієї дати не лише на державному рівні, а й на міжнародному. Так, Комісія ЮНЕСКО по відзначенню Пам’ятних дат прийняла від Національної комісії України необхідні документи про відзначення цієї дати на своєму рівні; Національна академія педагогічних наук також долучилася до підготовки ювілейних заходів і направила документи про відзначення 100-річчя на розгляд у Комітет Верховної ради України з науки і освіти.

До 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського в бібліотеці Роганського аграрного ліцею було підготовано інформаційний бюллетень з біографічними даними педагога-практика та дві виставки: «Великий педагог, великий Добротворець» - педагогічні твори видатного вчителя; «Казковий світ Василя Сухомлинського» - збірки казок , оповідань для дітей.