Позакласні заняття

/Files/images/img_home_02.jpgВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Пріоритетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Інформація про охоплення учнів

гуртковою роботою

Кількість учнів у закладі Кількість учнів, охоплених гуртковою роботою Відсоток охоплення Кількість учнів, які зайняті у двох гуртках чи більше, одночасно
456 312 68,24 % 38 %
Гуртки ДЮСШ
1 Легка атлетика 5-11 25 Бочкіна М.М. Три рази на тиждень
2 Волейбол 5-11 25 Загорська О.В. Три рази на тиждень

Колектив сучасно естрадного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ»

худ. керівник Колісник Надія Василівна

Колектив сучасно естрадного танцю«ЕКСКЛЮЗИВ», працює на базі Роганського аграрного ліцею, під керівництвом Колісник Надії Василівни, вже 11 років. Заняття в колективі сприяють розвитку музикальності, почуття ритму, формуванню основних рухових навичок, вивчення елементів гімнастики та акробатики, які дають змогу дитині визначитися в подальшому хореографічному навчанні.

Колектив працює у різних напрямках та стилях хореографії:СУЧАСНА, НАРОДНА, КЛАСИЧНА, СТИЛІЗОВАНА НАРОДНА І КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ, ЕСТРАДНА, БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ;також вивчаютьсяЕЛЕМЕНТИ ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ,АКРОБАТИКИ. Все залежить від бажання дитини та її нахилів і здібностей до певного стилю хореографії.

Колектив сучасно естрадного танцю«ЕКСКЛЮЗИВ»,неодноразовий призер районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Дивограй»; володарі кубку та звання Кращий хореографічний колектив (1 місце) XV Відкритого фестивалю дитячої моди та творчості «Малахитовая шкатулка 2011», численні призери 1-3 місць у обласних і міських конкурсах.

І це все зовсім не всі успіхи і досягнення колективу.

Також колектив не тільки приймає участь у конкурсах, але й у всіх шкільних та районних святах. Так наприклад колектив приймав участь у шоу програмі, на фестивалі «Парад дитячих колясок» в ККЗ Україна, організований газетою комсомольська правда в Україні. Вся інформація про свято та колективах приймаючих участь в ньому, була надрукована в газеті комсомолка правда. Також колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ», приймав участь, був гостем, фестивалю «Молодий професіонал».Колектив приймав участь у параді і святковому концерті з нагоди свята День захисту дитини у міському парку культури і відпочинку ім.Горького. Неодноразово приймає участь у житті рідного села, у святах Роганського та Пономаренківського будинку культури, концертах і вечорах ХНАУ ім.В.В.Докучаєва, у святах рідної школи. За досягненні успіхи у хореографічній роботі, колектив сучасно естрадного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ» неодноразово друкували у журналі «Ухтишка», та навіть запросили до зйомок у телепередачі «Модне сузір’я», яка транслюється по каналу фаворит ТВ.

Колектив є дуже згуртований та дружній, із року у рік він випускає талановитих виконавців і танцюристів, які в своєму майбутньому продовжують навчання у вищих учбових закладах по напрямку хореографічне мистецтво.

Колектив завжди дружньо відмічає свята та день народження своїх колег танцюристів, та найголовнішим святом для колективу є свято особистого дня народження колективу. Так у 2016 році колектив сучасно естрадного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ» відмічав свій ювілей 10-річчя, колектив давав великий звітний концерт для всіх своїх друзів і колег, було запрошено багато почесних гостей на свято.

Загалом колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ» дуже дружній, дітворі подобається навчатися та розвивати свої здібності і розкривати свій талант, тому колектив завжди радий прийняти у свою сім’ю нове поповнення. Ми всім дуже раді!!! Наш девіз: «Сегодня танцы грех забыть, танцуйте больше не по норме, сегодня каждый должен быть в отличной танцевальной форме!!!»

Розклад роботи

гуртка сучасно-естрадного танцю «Ексклюзив»

Понеділок 16.00-18.00 Молодша група
Вівторок 16.00-18.30 Середня група
Середа 16.00-18.00 Молодша група
Четвер 16.00-18.30 Середня група

Весела палітра

худ. керівник Зволейко Ксенія Володимирівна

В ліцеї працює художній гурток «Казкова веселка», який відвідують учні молодших класів. Діти вчяться малювати фарбами, якщо так можна сказати, вчяться, адже вони малюють таку красу.

/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170105_15_22_22_Pro.jpg/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170202_10_02_18_Pro.jpg

/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170414_12_34_39_Pro.jpg