Позакласні заняття

/Files/images/img_home_02.jpgВиховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Пріоритетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Інформація про охоплення учнів

гуртковою роботою

Назва гуртка

Клас

Кількість

учнів

Форма оплати

Керівник

Періодичність

Шкільні гуртки

Предметні

1

«Юний біолог»

7-9

15

безкоштовно

Карпенко А.О.

1 раз на два тижні

2

«Юний еколог»

10-11

15

безкоштовно

Карпенко А.О.

1 раз на два тижні

3

«Мова моя калинова»

10

12

безкоштовно

Зібарова Л.М.

1 раз на два тижні

4

«Сучасна українська література»

11

10

безкоштовно

Кецова В.Т.

1 раз на два тижні

5

«Цікава хімія»

8,9,

11

15

безкоштовно

Мельникова З.В.

1 раз на два тижні

6

«Юний літературозна-вець»

6

11

безкоштовно

Гос Т.В.

1 раз на два тижні

7

«Юні історики і правознавці»

7, 10, 11

28

безкоштовно

Савченко О.В.

1 раз на два тижні

8

«Загальна фізична підготовка»

2-4

20

безкоштовно

Бочкіна М.М.

1 раз на два тижні

9

«Загальна фізична підготовка»

8,11

20

безкоштовно

Загорська О.В.

1 раз на два тижні

10

«Юні фізики»

7-10

15

безкоштовно

Гусєва Ю.В.

1 раз на два тижні

Художньо-естетичні

1

Хореографічна студія «Ексклюзив»

1-9

40

безкоштовно

Колісник Н.В.

2 рази на тижденьШкільні гуртки

Понеділок - «Юні біологи»

«Юні екологи»

Середа - «Юні фізики»

«Цікава математика»

«Занимательная граматика»

Четвер - «Юні математики»

«Мова моя калинова»

П'ятниця - «Юні історики і правознавці»

«Юні філологи»

«Junny English»


Колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ»

худ. керівник Колісник Надія Василівна

Колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ», працює на базі Роганського аграрного ліцею, під керівництвом Попової Надії Василівни, вже 5 років. Заняття в колективі сприяють розвитку музикальності, почуття ритму, формуванню основних рухових навичок, вивчення елементів гімнастики та акробатики, які дають змогу дитині визначитися в подальшому хореографічному навчанні.

Колектив працює у різних напрямках та стилях хореографії:СУЧАСНА, НАРОДНА, КЛАСИЧНА, СТИЛІЗОВАНА НАРОДНА І КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ, ЕСТРАДНА, БАЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ; також вивчаються ЕЛЕМЕНТИ ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ. Все залежить від бажання дитини та її нахилів і здібностей до певного стилю хореографії.

Колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ», неодноразовий призер районного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Дивограй»; володарі гран-прі відкритого міського фестивалю таланту «Харківська Осінь 2010»; володарі гран-прі відкритого міського фестивалю таланту « Вдохновение зимы 2010»; відкритого регіонального фестивалю таланту «Казкова феєрія 2011»; відкритого обласного фестивалю краси і таланту «Очарование весны 2011» де були нагородженні сертифікатом на участь у новому фестивалі «Зірковий берег криму»; володарями гран-прі фестивалю таланту «Ярмарка моди та краси 2011» у номінації сучасна хореографія, де колектив був нагороджен путівкою до бази відпочинку Змійова «Ялинка»; фестивалю таланту «Харківська осінь 2011» - 1 місце; володарями кубку та звання Кращий хореографічний колектив (1 місце) XV Відкритого фестивалю дитячої моди та творчості «Малахитовая шкатулка 2011» проходячого у ХАТОБ, нагородженні численними солодкими подарунками від спонсорів фестивалю та сертифікатом на безкоштовне відвідування вірьовочного парку.

І це все зовсім не всі успіхи і досягнення колективу. три роки тому колектив обрав собі солістку, нею стала Ніжегольцева Олена, учениця 6 класу, яка не дивлячись на свої юні роки успішно розвивала свій талант танцівниці і вже у 2010 році успішно виборола 1 місце в районному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Дивограй» у номінації естрадні танці (соло); фестиваль таланту «Ярмарка моди та краси 2011» у номінації хореографія (соло); виборола кубок та золоту медаль відкритого чемпіонату ВГО «ЛФСТ» 2011 у номінації хореографія – шоу програма (соло). Але на цьому досягненні колектив не зупинився, та у 2011 році колектив обрав соліста, ним став Федоренко Дмитро, учень 9 класу. Першим спільним досягнення цього дуету став відкритий регіональний фестиваль таланту «Казкова феєрія 2011» де дует виборов гран-прі у номінації хореографія – дуетний танець; кубок та золоті медалі за заняте 1 місце у відкритому чемпіонаті ВГО «ЛФСТ» 2011 у номінації хореографія – шоу програма (дуетний танець).

Також колектив не тільки приймає участь у конкурсах, але й у всіх шкільних та районних святах. Так наприклад колектив приймав участь у шоу програмі, на фестивалі «Парад дитячих колясок» в ККЗ Україна, організований газетою комсомольська правда в Україні. Вся інформація про свято та колективах приймаючих участь в ньому, була надрукована в газеті комсомолка правда. Також колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ», приймав участь, був гостем, фестивалю «Молодий професіонал».

За досягненні успіхи у хореографічній роботі, колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ» неодноразово друкували у журналі «Ухтишка», та навіть запросили до зйомок у телепередачі «Модне сузір’я», яка транслюється по каналу фаворит ТВ.

Загалом колектив сучасного танцю «ЕКСКЛЮЗИВ» дуже дружній, дітворі подобається навчатися та розвивати свої здібності і розкривати свій талант, тому колектив не збирається зупинятися на досягнутому

/Files/images/ekslyuziv/z_37f84fe0.jpg/Files/images/ekslyuziv/z_ef17c270.jpg


1 лютого 2017

Весела палітра

В ліцеї працює художній гурток «Весела палітра», який відвідують учні молодших класів. Діти вчяться малювати фарбами, якщо так можна сказати, вчяться, адже вони малюють таку красу.

/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170105_15_22_22_Pro.jpg/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170202_10_02_18_Pro.jpg

14 квітня

/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170414_12_34_27_Pro.jpg/Files/images/2017_rk/vesela_paltra/WP_20170414_12_34_39_Pro.jpg

Виставка до Великодня

Кiлькiсть переглядiв: 1019