/Files/images/bos/2023-11-14-[15-30-19].jpg

Здорове харчування

У 2022 році українські школи перейшли на нову систему харчування. Для учнів підготовлене збалансоване меню з різноманітних та корисних продуктів. Зміни застарілого шкільного меню ініціювала Перша леді Олена Зеленська.

Були розроблені «Норми харчування у закладах освітиу» та «Порядок організації харчування у закладах освіти», затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.10.2023 № 990-р затверджено «Стратегію реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року» та «Операційний план заходів з реалізації у 2023-2024 роках».

З метою формування в освітньому середовищі інформаційного поля для розуміння навичок здорового харчування та збереження здоров’я дітей та враховуючи той факт, що у більшості закладів освіти навчання здійснюється за дистанційною формою задля забезпечення дітей в домашніх умовах якісним, безпечним, раціональним та збалансованим харчуванням, ознайомтесь з інформацією «Здорове харчування для дітей: особливості та поради для батьків» (див.вкладення внизу сторінки).

Також багато інформації знайдуть учні, батьки та освітяни на інтернет-платформі «ЗнаЇмо» - все про корисне та збалансоване харчування школярів та максимум інформації про реформу шкільного харчування.

/Files/images/bos/2023-11-14-[15-49-05].jpg

/Files/images/bos/харчування дистануційка.JPG