Батькам майбутніх першокласників ліцею

/Files/images/shmp/Без имени.jpeg

Правила прийому

до 1 класу КЗ "Роганський академічний ліцей"

на 2024-2025 навчальний рік

Які нормативні документи регулюють вступ до 1 класу?

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим Наказом Міністерства освіти i науки України № 367 від 16.04 2018 р., зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 р. за № 564/32016.

Коли розпочинається прийом документів для вступу дитини до 1 класу на 2024-2025 н.р.?

Прийом документів для вступу дитини в перший клас розпочинається з 01.03.2024 року по 31.05.2024 року і буде здійснюватися за наступним графіком: з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 12:00.

Чи визначена дата закінчення прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2023-2024 н.р.?

Дата закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів для вступу до 1 класу — 31 травня 2024р..

Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто (до 31 травня).

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків надати:

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;
- Ідентифікаційний код дитини, якщо є
- фото дитини 3 * 4
- оригінал медичної довідки (за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» , затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 р. за №794/18089),
- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о,
- копія паспорту одного із батьків;

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Заяву про зарахування дитини до школи один з батьків пише за зрозком на місці.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

- місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально
- які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі
- які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Яким документом підтверджується належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами?

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є Висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ № 806 від 19.09.2018) .

Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

Школа майбутнього першокласника

/Files/images/shmp/розклад дзвінків_Страница_1.jpg