Моніторинг якості освіти

/Files/photogallery/images моніторинг.jpg Моніторингові дослідження є надійним інструментом аналізу різноманітних аспектів освітнього процесу у ліцеї. Вони дозволяють отримати реальну картину результативності нововведень, якості знань учнів тощо.

Щорічно відстежується робота щодо впровадження компетентнісного підходу до формування змісту та організації освітнього процесу, ураховується динаміка особистих навчальних досягнень здобувачів освіти з предметів упродовж семестрів навчального року.

Це здійснюється як внутрішніми, так і зовнішніми ресурсами.

Зовнішній моніторинг

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» регулярно складає рейтинг загальноосвітніх шкіл, оцінюючи їх за результатами випускних іспитів,які оприлюднюються Українським центром оцінювання якості освіти,та інших показників якості навчання,.

Результати випускних іспитів є одним із ключових показників успішності освітнього закладу.

Роганський академічний ліцей регулярно демонструє вражаючі результати, які підтверджують високий рівень підготовки учнів, оскільки він постійно утримується у топ-10 найкращих освітніх закладів Харківської області серед більше 300 шкіл.

Це не лише гарантує учням доступ до вищих навчальних закладів, але і говорить про ефективність роботи вчителів та адміністрації.

У 2021р. наш ліцей посів 7 місце місце із 327 навчальних закладів Харківської області:
/Files/images/2023-09-27-[00-39-08].jpg

За рішенням ХVІІІ сесії Роганської селищної ради від 27.08.2021 року змінено найменування Роганського аграрного ліцею на Комунальний заклад «Роганський академічний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області».

У 2023р. - 8 місце місце із 235 навчальних закладів Харківської області:

/Files/images/2023/2023-09-08-[21-17-15].jpg

Внутрішній моніторинг
можна знайти у вкладенні нижче