Історія навчального закладу

Було це дуже давно, в кінці 40-х років ХХ століття. В учгоспі “Комуніст” у будинку сучасної музичної школи відкрили початкові класи. Згодом школа стала восьмирічною, а потім - і десятирічною (на фотографії перерва)
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 01.JPG
Перший відомий директор “старої” школи - Бережний Василь Антонович, людина цікава, допитлива, а головне — спортивна. Під його керівництвом працювали найкращі вчителі фізичної культури. Саме тоді і була закладена традиція перемагати в усіх спортивних змаганнях (на фотографії Бережний В.А. з тренером Батковим М.І.)
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 02.JPG
Завдяки мудрим наставникам спорт і фізкультура завжди були частиною життя учнів.
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 04.jpg
Є згадки в літописах класів тих років, що у школі активно працював клуб “Олімпійська надія”. Його учасники організовували багато спортивних змагань з бігу, з волейболу та футболу.. Вони навіть розробили свої грамоти і ними нагороджували переможців (на фотографії спортивні змагання з бігу, 1975 рік).
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 03.jpg
Ішли роки. Учнів у школі ставало більше, навіть у дві зміни почали навчатися. Тому і було вирішено почати будівництво нової сучасної школи.
34 роки тому, де зараз стоїть прекрасна споруда, прийшов гарний, молодий, але дуже серйозний чоловік на ім’я Микола.
Тут росли трави до пояса, паслися корови… І сказав тоді Микола Михайлович Псюрник : “Бути великому будівництву храму освіти”.

ЕСТАФЕТА В НАДІЙНИХ РУКАХ

22 вересня 1976 року святкова колона учнів та вчителів на чолі з новим директором вирушила до нової школи.
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 05.jpg

Із шкільного літопису : “Ішов 1978 рік. Весна видалася холодною. Тому свято “Зустріч птахів” вирішили відзначати на початку квітня. Готувалися довго.
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 06.jpg
Змайстрували багато шпаківень. Навіть старшокласники вирішили нам допомогти прилаштувати їх на дереві”.

У 1996 році рішенням Харківської райдержадміністрації Роганська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів реорганізована в Роганський навчально-виховний комплекс з аграрно-економічний ліцей, а потім у 2004 році - в Роганський аграрний ліцей.
/Files/images/storya_zakladu/01 01-ліцей 07-директор.jpg
Але приємно відзначити, що залишаються незмінними традиції, започатковані нашими попередниками.
Ми і досі непереможні у спорті. Хай хор наш не такий чисельний, проте з кожного конкурсу “Дивограй” співаки-ліцеїсти виходять переможцями. І досі наші учні перемагають у багатьох конкурсах та олімпіадах. Ми і досі найкращі в МАН Харківського району.

І сьогодні ми з повною відповідальністю можемо заявити, що наш ліцей у надійних сильних руках.