Перемога у Всеукраїнській географічній онлайн-вікторині «Діти пізнають Світ»

1 червня 2023 року учні КЗ «Роганський академічний ліцей» взяли участь у Всеукраїнській географічній онлайн-вікторині «Діти пізнають Світ», присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Вікторину проводив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (УДЦНПВКТУМ) з метою сприяння формуванню зацікавленості учнівської молоді природним різноманіттям України та Світу, актуалізації знань учасників щодо природних особливостей регіонів України.

Керівником підготовки та участі у цьому конкурсі була вчитель георафії ліцею Гнедко Анна Миколаївна.

До участі були запрошені учні 9-11 класів закладів освіти областей України та міста Києва. Всього у вікторині взяли участь 1702 юних краєзнавця зі всієї України. Більшість учасників вікторини продемонстрували високий рівень знань з географії України та природи рідного краю, а також різних регіонів світу.
409 учасників, які набрали максимальну кількість балів, визнані переможцями та нагороджені дипломами УДЦНПВКТУМ.

Серед переможців також і учні нашого ліцею:
· учениця 11 класу Мещерякова Юлія,
· учениця 10 класу Кованець Вікторія,
дипломи яких розміщуємо нижче.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень!

/Files/images/2023/Мещерякова.jpg

/Files/images/2023/Кованець.jpg