Перемога в обласному етапі МАН

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук (МАН) України

(далі – Конкурс) проводиться у три етапи:
І етап – районний (у районах міста Харкова, територіальних громадах області) – в листопаді – грудні;
ІІ етап – обласний – у січні – лютому;
ІІІ етап – Всеукраїнський – у квітні – травні.

Основними завданнями Конкурсу євиявлення й підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької роботи; формування навичок дослідницької роботи та відповідальності за результати власних досліджень; популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

Загальне керівництво з підготовки та проведення ІІ етапу Конкурсуздійснює Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації (ХОВА); загальну координацію та організаційно-методичний супровід забезпечує Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради».

У 2022/2023 навчальному році ІІ етап Конкурсу відбувався
із дотриманням законодавства України про введення воєнного стану та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2», в дистанційній формі (онлайн)з 07 по 25 лютого 2023 (наказ Департаменту науки і освіти ХОВА від 16.12.2022 № 86)

Проведення ІІ етапу конкурсу-захисту було організовано в 68 секціях12-ти наукових відділень.
На розгляд журі було подано369 дослідницьких робіт учнів-переможціврайонних (міських) етапів: у науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 38; мовознавства – 38; хімії та біології – 32; екології та аграрних наук – 29; історії – 36; філософії та суспільствознавства – 67; наук про Землю – 17; математики – 16; фізики і астрономії – 18; економіки– 25; інформаційних технологій – 25; технічних наук – 28.
Від районів Харківської області надійшла 61 дослідницька робота; від районів міста Харкова – 172; від закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, закладів освіти обласного (міського) підпорядкування у межах Харківської області – 136.
Інтелектуальні знання та наукові здобутки учасників ІІ етапу конкурсу-захисту оцінювалипонад 180 педагогічних та науково-педагогічних працівниківіз 19-ти закладів вищої освіти та 6-ти науково-дослідних і профільних установ Харківщини.

За підсумками конкурсу-захисту учасники та переможці отримали дипломи.
Серед них - учні Роганського академічного ліцею:

диплом другого ступеня -МЕЩЕРЯКОВА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, учениця 11 класу, -переможницяII етапу Конкурсу, секція: геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі;

диплом третього ступеня -ЄГОРОВ РУСЛАН ДМИТРОВИЧ, учень 10 класу, -переможецьII етапу Конкурсу; секція: прикладна макро- та мікроекономіка;

диплом учасника -ПСЮРНИК АННА ДМИТРІВНА, учениця 9 класу,учасницяII етапу Конкурсу, секція правознавство.

/Files/images/2023/man-2023/МАН-2023 - Єгоров.jpg

/Files/images/2023/man-2023/МАН-2023 - Мещерякова.jpg