Навчання від ДСНС 01.09.2023

Перше вересня – завжди по-особливому зворушливий та урочистий день

У новому навчальному році фахівці Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області долучилися до проведення перших уроків в онлайн-форматі з учнями 5-7 та 8-11 класів КЗ «Роганський академічний ліцей Роганської селищної ради Харківського району Харківської області».

Теми були надзвичайно важливі та актуальні:
- правила пожежної безпеки у побуті;
- алгоритм дій у разі виникнення пожежі та під час сигналу «Повітряна тривога»;
- правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, як вони виглядають.
Крім цього рятувальники продемонстрували презентацію з мінної безпеки, а також нагадали номери екстрених служб.

Як зазначили фахівці, важливо навчити дітлахів правильно діяти під час різних небезпек. Рятівні алгоритми треба закладати дітям змалку.

/Files/images/2023/photo_2023-09-04_13-21-32.jpg

/Files/images/2023/photo_2023-09-04_13-21-27.jpg

Звертаємо увагу!

Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.

/Files/images/2023/0102bezpeka.jpg