З НОВИМ РОКОМ!

Новий 2024 рік вже стоїть перед нами, готовий принести нові надії та радості, здійснення мрій та перемогу. Це особливий час, коли серця наповнюються очікуванням кращого, а свято сповнене магією світлого майбутнього.

У цей важливий момент, учні Роганського академічного ліцею від щирого серця вітають своїх вчителів, батьків, представників відділу освіти та всю родину Роганської ОТГ з Новорічними святами.

«Бажаємо вам нескінченної сили для подолання всіх труднощів, терпіння у реалізації ваших планів, міцного здоров'я для активного та щасливого життя.
Нехай в серцях кожного з вас завжди буде внутрішній спокій, а в родині – тепло та злагода. Бажаємо вам, щоб кожен день нового року приносив радість, надію та віру в світле майбутнє. Нехай цей рік стане періодом неймовірних досягнень і чудових можливостей.

З нетерпінням чекаємо, щоб разом з вами відкрити нову сторінку в історії нашої країни, сповнену гідності та процвітання. З Новим 2024 роком!»

З Новим роком, українці!
Хай в квартирі і хатинці
Заіскриться вогник чуда,
Хай добро до вас прибуде!
Хай зійде вам Божа ласка,
І в життя приходить мир та казка.

Віршоване вітання з сайту Привітайко

Учні підготували відео: