Фотовиставка «Україна – це ми!»

Важко оцінити значення творчих конкурсів, які є інструментом для стимулювання та розвитку талантів молодого покоління.
В черговий раз ліцеїсти беруть участь в обласному етапі щорічного Всеукраїнського конкурсу до Дня Соборності України.

Захід проводиться Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради відповідно до п. 215 Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік (затвердженого наказом МОН України від 13.12.2023р. за № 1527) та наказу Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 25.12.2023р. за № 98-А.

Цього року фотовиставка проходить під гаслом: «Україна – це ми!».

Ми вшановуємо тих, хто вносив свій внесок у велике єднання, і висловлюємо вдячність нашим героям, які встали на захист нашої незалежності. Нехай це свято наповнить наші серця гордістю за нашу країну, її історію та досягнення. Бажаємо нам всім міцного духу, невгасної віри у краще майбутнє та злагоди в усіх починаннях.

Слава Україні!

Чекаємо на результати та віримо у перемогу!

#Україна_це_ми
#УДЦНПВ #день_соборності