Здоров'я – це найдорожчий скарб! Давайте берегти його разом!

Ілюстрація з веб-сайту znayshov.com

7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров'я! Це свято започатковано у 1948 році на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Щороку Всесвітній день здоров’я проходить під знаком однієї, важливої для суспільства теми. Тема цього року: «Моє здоров'я, моє право». Мета: підкреслити важливість здоров'я не лише для окремої людини, а й для всього людства.

Здоров'я – це не просто відсутність хвороб. Це стан фізичного, психологічного та соціального благополуччя.

Від чого ж залежить наше здоров'я?

• Спосіб життя: більше 50% факторів, що впливають на наше здоров'я, залежать від того, як ми живемо.
  • Соціальні та природні умови життя: близько 20% факторів залежать від середовища, в якому ми живемо.
  • Спадковість: 20% факторів зумовлені генами.
  • Медичні послуги: 10%

Ще в стародавні часи відомий лікар Гіппократ казав: "Яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби".

Сьогодні, як і тисячі років тому, здоровий спосіб життя – це запорука нашого благополуччя. Він допомагає нам зберегти здоров'я, бути працездатними, добре себе почувати та адаптуватися до мінливих умов довкілля.

Учні Роганського академічного ліцею активно долучаються до заходів, що пропагують здоровий спосіб життя.

• Нещодавно вони взяли участь у флешмобі "White card", організованому Українською федерацією "Спорт заради розвитку". Мета флешмобу – об'єднати людей навколо ідей миру, дружби та розвитку.
  • 11 учнів ліцею стали учасниками обласної акції "Молодь - за здоровий спосіб життя". Вони підготували конкурсні роботи на тему "Здоровий спосіб життя - це важливо". Підводяться підсумки конкурсу з 11квітня. З нетерпінням чекаємо гарних результатів.
  • За активну участь у спортивних починаннях наш заклад отримав золоту відзнаку "Заклад-партнер" від Української Федерації "Спорт заради розвитку"/

Ми закликаємо всіх учнів, батьків, вчителів та всіх, хто прагне жити здорово та активно, приєднатися до флешмобу!

Разом ми можемо зробити наше життя кращим!

Відео до дня здоров’я 2024 можете подивитися тут або ж на YouTube-каналі ліцею.

Всесвітній день здоров'я 2024 | Роганський академічний ліцей

/Files/images/2024/20240407-dz/photo_2024-04-08_10-16-55.jpg

/Files/images/2024/20240407-dz/photo_2024-04-08_11-41-50.jpg

#РАЛ_участь #РАЛ_відео