День вчителя 2023

/Files/images/2023/2023-09-30-[01-24-45].jpg

День вчителя щороку відзначається як особливе свято подяки та вшанування тих, хто надає знання та сприяє розвитку Освіти. Для України День вчителя набув особливого значення в контексті війни, яка триває на її території. Війна створила надзвичайні умови для навчального процесу, проте наші вчителі і учні демонструють незламність та стійкість в обличчі випробувань війни. Вони показують, що бажання навчатися та викладати не може бути подолано нічим, а онлайн-середовище надає нові можливості для вираження вдячності та спільної роботи.

Цього року жартівливе вітання підготували активісти учнівського самоврядування ліцею "Ритм" , а саме, учні 8-11 класів. Вони щиро сподіваються, що створили веселий настрій своїм наставникам на увесь день.

День Вчителя 2023