Участь у національному проєкті «Безпечна країна»

/Files/images/2023/2023-10-13-[18-04-20].jpg

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо- транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України вже вшосте проводить серед дітей та молоді щорічний Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Теми конкурсу наступні:

1) Молодь за безпеку дорожнього руху–безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело-, електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті;

2) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо–практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим.

3) Моя безпечна країна: майбутнє–вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього.

Цього року 4 учні зі своїми керівниками Роганського академічного ліцею долучилися до конкурсу також, надіславши на конкурс фото та відео.
Відео-роботи дітей можна подивитися тут та на нашому Ютуб-каналі

Правила знай, життя оберігай

Роганський академічний знає та діє