Лютий довжиною у два роки

Війна принесла в наш дім смерть, загибель військових і мирних жителів, руйнування, економічну нестабільність, внутрішній розкол, стрес для суспільства і стала... періодом великого виклику для нашої країни.

Незважаючи на численні прогнози про швидкий крах та тиск з боку сильного сусіда, вже два роки поспіль продовжує активно протистояти агресії та захищати свою незалежність та територіальну цілісність. Це свідчить про відвагу та рішучість українців, відданість принципам демократії. Наш народ демонструє усьому світу високий рівень національного духу та самопожертви в боротьбі за загальнолюдські ідеали та цінності. Відстоюючи місце на карті світу, виступаючи прикладом незламності та витримки, Україна вже давно стала символом, який надихає інші нації до боротьби за свої права.

Це остання битва, діти.
Сам Бог велів і визначив нам час,
Бо ми такі єдині в цілім світі.
Перемогти! Ця місія відведена для вас…
Людмила Федорова

У день дворічного протистояння російській федерації учні, батьки, вчителі ліцею висловлюють вдячність усім українським оборонцям за самовіддану працю, героїчну службу та непереможну волю до Перемоги.

Нехай Бог береже Вас усіх, повертайтеся додому цілими і неушкодженими!

Слава Україні! Слава Героям!

2 роки війни | Роганський академічний ліцей