Міжнародний жіночий день

8 Березня відзначається як Міжнародний жіночий день.

Його суть полягає у визнанні та вшануванні досягнень жінок у різних сферах життя, а також у підтримці боротьби за рівність гендерних прав та можливостей. Це свято виникло як результат руху за права жінок на початку 20-го століття. Перша жіноча конференція відбулася в 1910 році в Копенгаген і, де було запропоновано відзначати Міжнародний жіночий день.

Сьогодні Міжнародний жіночий день відзначається у багатьох країнах як день вшанування досягнень жінок у політиці, економіці, суспільстві та культурі. Він також слугує платформою для підтримки рівних прав і можливостей для жінок у всьому світі.

Це свято часто супроводжується подарунками, квітами та вираженням поваги до жіночої ролі в сучасному світі.

Цей день є не просто приводом для привітань, а й нагадуванням про те, що гендерна рівність досі не досягнута, а права жінок потребують захисту.

Усі люди, незалежно від їхньої статі, мають однакові права, можливості та гідність. Підтримка гендерної рівності сприяє створенню більш справедливого та гармонійного світу, де кожна людина має можливість розвиватися і втілювати свій потенціал без будь- яких обмежень або дискримінації.

За останні сто років жінки досягли значного прогресу. Вони отримали право голосу, доступ до освіти та роботи. Жінки відіграють все більш активну роль у політиці, економіці та суспільному житті.

Однак, гендерна рівність досі не досягнута. У багатьох країнах світу жінки ще стикаються з дискримінацією, насильством та нерівністю в оплаті праці. Жінки також недопредставлені у владних структурах та на керівних посадах.

Кожен з нас може зробити свій внесок у цю справу:

• Підтримувати жіночі ініціативи та організації.
  • Говорити про гендерну нерівність та дискримінацію.
  • Підтримувати політику, яка сприяє гендерній рівності.
Разом ми можемо створити світ, де жінки та чоловіки мають рівні можливості.

Учні Роганського академічного ліцею приєднуються до шанування унікальних якостей жінок, їхніх прав у боротьбі за рівність, що є важливим кроком у сприянні гендерній рівності та підтримці усіх членів суспільства, підвищенні усвідомленості щодо проблем, з якими стикаються жінки.

Відео-вітання з 8 Березня від наших учнів дивіться на нашому YouTube-каналі

null

#МіжнароднийЖіночийДень #ГендернаРівність #Антидискримінація #ПраваЖінок # #InvestInWomen #ООН

#РАЛ_відео #РАЛ_участь