Гурток малювання «Весела Палітра» та гурток пісочної анімації «Sandtoch»

Гуртки малювання «Весела Палітра» та пісочної анімації «Sandtoch» на базі Роганського академічного ліцею працюють вже не один рік. Їх керівником є Зволейко Ксенія Володимирівна.

Гурток малювання «Весела Палітра»

Програма гуртка малювання «Весела Палітра» передбачає засвоєння дітьми художніх прийомів і цікавих засобів пізнання навколишнього світу через ненав’язливе залучення до процесу творчості. Метою навчальної програми є формування компетентностей особистості у процесі опанування образотворчого мистецтва.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:
пізнавальна – ознайомлення з основними поняттями та знаннями, що стосуються образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва;
практична – формування теоретичних знань, практичних умінь та навичок з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, формування уміння створювати прекрасне засобами мистецтва;
творча – формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння основами образотворчого мистецтва, розвиток естетичних почуттів та смаків, образного відображення дійсності засобами художньої виразності;
соціальна – сприяє вихованню дбайливого ставлення до надбань української, світової культури, духовних та матеріальних цінностей рідного краю, народних традицій.

/Files/images/gurtok_pa/стіна 1.jpg

/Files/images/gurtok_pa/стіна 2.jpg

/Files/images/gurtok_pa/стіна3.jpg

Гурток пісочної анімації «Sandtoch»

Малювання піском розвиває дрібну моторику, мова, мислення, уяву і просторове сприйняття. Безпосередня користь в його заспокійливому ефекті, що досягається вже після першого заняття. Є навіть спеціальний напрям психотерапії, який за допомогою такого мистецтва дозволяє дітям і дорослим знайти гармонію, заспокоїтися і позбавитися від фобій та страхів. /Files/images/gurtok_pa/гурток ПА-діти.jpg Люди малювали картинки піском стільки ж, скільки вони спілкувалися і розповідали історії. Цей матеріал один з найпоширеніших і універсальних на Землі, а людська рука – найтонший і витончений інструмент на землі. Таке захоплююче середовище дозволяє поєднувати навички малювання, пристрасть розповідей історій та розваг.

На заняттях гуртків часто лунає приємна розслабляюча музика, учні знайомляться з різними матеріалами і техніками малюнку.

Учні часто приймають участь у різноманітних виставках.

/Files/images/gurtok_pa/нагорода Жовтий звук 2.jpg /Files/images/gurtok_pa/Нагорода Жовтий звук1.jpg

/Files/images/gurtok_pa/нагорода в клубі.jpg